• Rzetelne podejście do Klienta

  Serwis firmy ZSK Kraków to grupa fachowców z doświadczeniem w zakresie obsługi informatycznej firm oraz Klientów indywidualnych. W ramach serwisu sprzętowego wykonywane są usługi napraw, okresowej konserwacji i przeglądów sprzętu elektronicznego
 • Rozwiązania serwerowe dla każdego

  Oferujemy profesjonalne rozwiązania serwerowe dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz korporacji. W naszej ofercie znajdą państwo serwery wiodących producentów , oprogramowanie Microsoft, Novell SUSE oraz konsultacje, wdrożenia i opiekę techniczną systemów klasy od small business do enterprise.
 • PROFESJONALNY SERWIS

  Jako nieliczni kładziemy nacisk na naprawę sprzętu a nie tylko na wymianę podzespołów. Oferujemy profesjonalny serwis sprzętu drukującego, komputerów, laptopów i komputerów klasy PC w szczególności firmy Kyocera, HP, Lexmark, OKI, Brother. Zaawansowanie technologiczne naszego serwisu oraz wyposażenie naszej pracowni w najlepszy sprzęt pozwala nam na naprawę uszkodzeń większości płyt głównych.
 • 1
 • 2
 • 3

Naprawa ploterów Kraków

Ploter (ang. plotter) – komputerowe urządzenie peryferyjne, służące do pracy z dużymi płaskimi powierzchniami, mogące nanosić obrazy, wycinać wzory, grawerować itp. Ploterów używają głównie graficy komputerowi, poligrafowie i architekci.

Od wielu lat zajmujemy się naprawą ploterów na terenie Krakowa oraz okolic. Nasi specjaliści, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, w profesjonalny sposób przekażą Państwu wszelkie informacje o naprawie.