• Rzetelne podejście do Klienta

  Serwis firmy ZSK Kraków to grupa fachowców z doświadczeniem w zakresie obsługi informatycznej firm oraz Klientów indywidualnych. W ramach serwisu sprzętowego wykonywane są usługi napraw, okresowej konserwacji i przeglądów sprzętu elektronicznego
 • Rozwiązania serwerowe dla każdego

  Oferujemy profesjonalne rozwiązania serwerowe dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz korporacji. W naszej ofercie znajdą państwo serwery wiodących producentów , oprogramowanie Microsoft, Novell SUSE oraz konsultacje, wdrożenia i opiekę techniczną systemów klasy od small business do enterprise.
 • PROFESJONALNY SERWIS

  Jako nieliczni kładziemy nacisk na naprawę sprzętu a nie tylko na wymianę podzespołów. Oferujemy profesjonalny serwis sprzętu drukującego, komputerów, laptopów i komputerów klasy PC w szczególności firmy Kyocera, HP, Lexmark, OKI, Brother. Zaawansowanie technologiczne naszego serwisu oraz wyposażenie naszej pracowni w najlepszy sprzęt pozwala nam na naprawę uszkodzeń większości płyt głównych.
 • 1
 • 2
 • 3

Naprawa gwarancyjna Brother

Zajmujemy się również naprawą gwarancyjną wszsytkich urządzeń Brother. Działamy na terenie małopolski i okolic, oddając do nas swój sprzęt, wiesz, że zajmie się nim profesjonalny zespół serwisantów, którzy w krótkim czasie zdiagnozują problem z urządzeniem i szybko go naprawią.

Standardowe naprawy gwarancyjne realizowane są zgodnie z warunkami określonymi przez Brother.

Serwis firmy  ZSK oferuje również pakiety usług pogwarancyjnych - dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne produktów Brother można zgłaszać do nas:

1)    Telefonicznie:

 1. 12-254-67-28
 2. 12-254-67-29
 3. 12-254-67-30

 

2)    Mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dane niezbędne do zgłoszenia naprawy gwarancyjnej to:

- numer seryjny uszkodzonego urządzenia

- opis usterki

- kopia dowodu zakupu

- imię oraz nazwisko osoby zgłaszającej, dokładny adres oraz numer telefonu kontaktowego

 

Należy pamiętać że do serwisu należy oddać kompletne urządzenie, z materiałami eksploatacyjnymi (bez kabli zasilających, USB itp.). 

W przypadku wykrycia używania nieoryginalnych tuszy/tonerów/bębnów gwarancja Brother zostaje unieważniona i zostaje sporządzona wycena naprawy odpłatnej .

Realizujemy również naprawy gwarancyjne u Klienta – pod warunkiem wykupienia takiej gwarancji.

 

naprawa gwarancyjna Brother